Stainless Master s.r.o.
Stainless Master s.r.o. - Váš nerezový partner | Kontakty
Slogan: Váš nerezový partner

Referencie a galéria

Nerezové interiérové a exteriérové zábradlia a konštrukcie

Predovšetkým pre majiteľov rodinných domov a chát, pre malé firmy, ale aj pre veľké multifunkčné budovy v Bratislave, Rimavskej Sobote, Rohoznej, Lopeji, Brezne a Čiernom Balogu naša spoločnosť realizovala výrobu a montáž nerezových zábradlí a konštrukcií v interiéri aj exteriéri: exteriérové nerezové zábradlie kombinované so sklom, interiérové a exteriérové schodiskové madlá zakomponované do architektúry školy, nerezová konštrukcia ohradenia predajne kníh a výklad predajne, exteriérový nerezový krbový komín, nerezovú konštrukciu schodišťa (schodnice mramor, zábradlie na poschodí nerez v kombinácii so sklom), interiérové zábradlie (kombinácia drevo nerez), oplotenia a brány. Výhodou nerezových materiálov oproti iným používaným materiálom je, že nevyžadujú takmer žiadnu údržbu v interiéri ani exteriéri.

Nerezové interiérové doplnky pre bytovú architektúru a design

Podľa požiadaviek našich zákazníkov vyrábame interiérové doplnky ako krbové dvierka, rámy stoličiek a stolíkov, garniže, schodiskové madlá, vázy, črepníky, krbové nerezové dvierka (vyrobené v spolupráci s firmou Kobok, ktorá sa zaoberá výrobou krbov), či dekoračné predmety. Pre spoločnosť Tále a.s. sme pripravili sadu luxusných nerezových trofejí - ocenení pre víťazov prestížneho golfového turnaja.

Nerezové komponenty pre gastronómiu

Nerezové výrobky svojimi vlastnosťami spĺňajú prísne normy nevyhnutné pre gastronómický priemysel - jednalo sa o špeciálne nerezové gastro-stoly, gastro-pulty, gril na jahňatá, či lis na výrobu syra pre firmy v Brezne, na Čiernom Balogu a v Slovenskej Ľupči.

Nerezové produkty pre farmaceutický priemysel a medicínu

Pre farmaceutický priemysel pripravuje naša spoločnosť nerezové triediče do priemyselných liniek, špeciálnym projektom na mieru je aj Kryo vozík, ktorý sa používa pri prevoze tekutého dusíku do kryokomôr v Banskej Bystrici.

Copyright © Stainless Master 2012 - 2016, všetky práva vyhradené
Pobočka: Cesta osloboditeľov 31, 977 03 Brezno, tel.: +421 911 330 286